Žiemos pasaka

2017-12-17

Šilta ir jauki bendravimo valandėlė suartino  vaikus, tėvus ir pedagogus.

Gruodžio 15 d. buvo išskirtinė vaikams, dalyvaujantiems darželio  projekte „Pasivaikščiojimai su specialistais“. Tą rytą jie rinkosi į salę kartu su savo tėveliais.

Kadangi iš vakaro pasnigo ir  ne visur suspėjo nutirpti sniegas,  vaikai, kartu su tėveliais pakviesti į kalėdinį renginį „Žiemos pasaka“, salėje rado likusias  baltas „pėdas“. Tai buvo Kalėdų Senelio pėdos – nepaprastos. Stebuklingos…  Kalėdų Senelio žingsniai  paliko vaikams įspūdį.

O, kadangi jau pradėta su „sniegu“, tai,  pasisakydami savo ir primindami  draugams jų vardus, vaikai surideno didelę „sniego gniūžtę“, su kuria žaidė susėdę ratu. Ridenimas tuo nesibaigė! Su mažomis „sniego gniūžtėmis“ buvo labai smagu išbandyti pūtimo boulingą. Kad vaikai nesušaltų,  nuo pirštinyčių nupūtinėjo „snaiges“. Kažkas pastebėjo, kad ant kalėdinės eglutės trūksta žaisliukų. Kaip mat juos pagamino  kartu su tėveliais.  Įsisiautėję žiemos pasakos sūkury vaikai šoko  ir grojo. Pavargę sukrito ant čiužinukų pažiūrėti filmukus “Ypatingos dienos darželyje”, kuriuose pagrindinį vaidmenį atlieka vaikai. Tėveliai tuose filmukuose pamatė savo vaikus sportuojančius, žaidžiančius, meninėse veiklose – tiesiog neatpažįstamus ir tiek daug sugebančius!

Specialistų komanda dėkoja tėveliams ir jų vaikams už šiltą buvimą kartu!

Visiems gražių Švenčių!

Kūno kultūros mokytoja Edita Kibirkštytė