Žiemos pramogos nesibaigia…

2017-02-06

Vos tik praūžė smagioji Žiemos olimpiada, vaikus į kiemą vėl paviliojo žiemiškos pramogos ir įvairios sportinės veiklos – vyko „Sveikatiados“ pasiūlyta savaitė „Kas dieną – ant sniego“.

Sveikatiada – tai ilgalaikė sveikos gyvensenos ugdymo programa Lietuvoje, kuri suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Organizuojami vaikams patrauklūs renginiai, kurių metu vaikai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse. Veiklose dalyvauja ne tik vaikai, bet ir darbuotojai bei tėvai. Mūsų darželis į „Sveikatiados veiklas įsitraukė nuo 2016 m. rudens, o šiemet jau tikrai labai aktyviai dalyvaujame.

Per sveikatinimo savaitę „Kas dieną – ant sniego“ dienas vaikai „piešė“ ant sniego spalvotu vandeniu, statė senius besmegenius ir sniego tvirtoves, važinėjosi rogutėmis,šliuožė slidėmis,  žaidė ledo ritulį, imitavo biatlono rungtį, mėtydami kamuoliukus į taikinį, mažiausieji – žaidė ant sniego su spalvotais kamuoliukais, „darė“ pėdas sniege. Ačiū šiemetinei žiemai, kad „parūpino“ sniego ir šaltuko, kurie suteikė vaikams tiek džiaugsmo ir smagumo!

Penktadienio rytą, pasirūpinę maistu paukšteliams ir žvėreliams, vaikai pasklido po darželio teritoriją ir artimąjį mišką ir bėrė į lesyklėles ar po medžiais įvairių grūdų, riešutų voveraitėms, pakratų stirnaitėms, taip norėdami pagelbėti miško gyvūnijai atlaikyti žiemą.